نهایی کردن خرید

ورود یا ثبت نام

لطفا موارد زیر را تکمیل کنید

ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید
  • ۰۷۶۴۴۴۶۶۰۶۰

  • ۰۹۱۲۱۰۴۱۳۳۷

دفتر پشتیبانی: کیش درب اصلی بازار مرجان شرکت گردشگری پروین پرواز

جایروکوپتر کیش

جایروکوپتر کیش

جایروکوپتر کیش

  • 6278سفارش
  • رزرو کاملا آنلاین
  • گارانتی بازگشت وجه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیش تخفیف۲۴ با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مراکز گردشگری، همچنین کاهش میزان هزینه ها به دلیل عدم استفاده از روش های سنتی فروش و بازاریابی توانسته قیمت های منصفانه تری برای خدمات گردشگری کیش ارائه کند.
٪35
تخفیف

لیست آیتم ها:

  • خرید آنلاین و رزرو بلیط جایروکوپتر (هلیکوپتر تفریحی) کیش با تخفیف

  • 350,000
    319,000 تومان

توضیحات تکمیلی:

جایروکوپترها وسایلی ما بین هواپیما و هلیکوپتر هستند که حدود 90 سال عمر دارند و برای استفاده های مختلف کاربرد دارند. تفاوتی که با هواپیما و هلیکوپتر دارد این است که روتور جایروکوپتر به وسیله نیروی آیرودینامیکی به گردش درمی آید که به این پدیده اتوروتیتور می گویند. طراحی جایروکوپتر به گونه ای است که در سرعت های کم ایمنی بهتری نسبت به هواپیما و هلیکوپتر دارد. جایروکوپتر نیاز به باند پرواز ندارد و در هر جایی می تواند پرواز کند. اولین بار جایروکوپتر توسط یک فرد اسپانیایی به نام ” خوان دلاسیروا” در سال 1923 طراحی شد و اولین پرواز خود را در فرودگاه مادرید انجام داد. در ادامه جایروکوپترهای پیشرفته تر با الگو گرفتن از جایروکوپتر اولیه توسعه پیدا کرد و وارد بازار شد. جایروکوپتر علاوه بر کاربرد تفریحی کاربردهایی مانند عکس برداری و فیلم برداری هوایی، سم پاشی مزارع، دیده بانی و غیره هم دارد.

ویدئو ها

خدمات مشابه کیش تخفیف ۲۴

پارک آبی اوشن کیش

%20 تخفیف

195,000تومان
195,000

آیتم های داخلی مجموعه پارس سافاری کیش

%۳۵ تخفیف

15,000تومان
20,000

ماساژ و اسپا و حمام ترکی در کیش

%35 تخفیف

110,000تومان
150,000

خرید آنلاین و رزرو بلیط با تخفیف سینما ۶ بعدی کیش

%5 تخفیف

28,000تومان
30,000

با خیال راحت از کیش تخفیف 24 خرید کنید :)

کیش تخفیف 24

سایت کیش تخفیف ۲۴ یک سامانه جامع تخفیف گروهی برای خرید خدمات شهری و تفریحات گردشگری آنلاین جزیره زیبای کیش است. تمام خدمات و تفریحات دریایی و غیر دریایی در این سایت عرضه می شوند. تخفیف های ارائه شده در سامانه جامع تخفیف گروهی فروش تفریحات کیش تخفیف ۲۴ ، همیشه و در تمام ایام سال حتی در ایام عید و تعطیل ارائه می شود. فرایند رزرو بلیط مرکز تفریحی آنی و پس از تکمیل فرم و پرداخت اینترنتی توسط خریدار است. پس از انجام رزرو، توضیحات لازم اعم از نشانی مرکز خدماتی، شماره تماس، ساعت مراجعه، ملزومات همراه و تمام نکات ضروری، بر روی فاکتور صادر شده در اختیار خریدار قرار می گیرد.