نهایی کردن خرید

ورود یا ثبت نام

لطفا موارد زیر را تکمیل کنید

ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید
  • ۰۷۶۴۴۴۶۶۰۶۰

  • ۰۹۱۲۱۰۴۱۳۳۷

دفتر پشتیبانی: کیش درب اصلی بازار مرجان شرکت گردشگری پروین پرواز

اجاره آنلاین هامر در کیش با تخفیف

اجاره خودرو در کیش

اجاره آنلاین هامر در کیش با تخفیف

  • 2358سفارش
  • رزرو کاملا آنلاین
  • گارانتی بازگشت وجه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیش تخفیف۲۴ با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مراکز گردشگری، همچنین کاهش میزان هزینه ها به دلیل عدم استفاده از روش های سنتی فروش و بازاریابی توانسته قیمت های منصفانه تری برای خدمات گردشگری کیش ارائه کند.
٪۳۵
تخفیف

لیست آیتم ها:

توضیحات تکمیلی:

یکی از اتومبیل هایی که برای اجاره در کیش طرفداران بسیاری دارد خودروی هامر می باشد. هامر شرکت اتومبیل سازی آمریکایی است که در حوزه ساخت اتومبیل های بیابانی فعال می باشد. هامر در نمونه های نظامی و غیر نظامی تولید می شود که مدل های غیرنظامی آن عبارتند از مدل های اچ۱، اچ ۲، اچ ۲ سات و اچ ۳ که مدل های اچ۱ و اچ ۲ جزء اتومبیل های لوکس دسته بندی می شوند. خودروی هامر اچ ۱ به علت پهن و عریض بودنش برای عبور از موانع سخت مورد استفاده قرار می گیرد. این خودرو دارای موتوری ۸ سبلندری و بنزینی با قدرت ۱۷۰ اسب بخار برای اچ ۱ و ۳۹۳ اسب بخار برای اچ ۲ می باشد. حداکثر سرعت در این اتومبیل ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد و خودرویی ۱۶ سوپاپه می باشد. باک بنزین در مدل اچ۱، ۹۰ لیتر و در مدل اچ۲، ۱۲۱ لیتر بنزین می گیرد.

ویدئو ها

خدمات مشابه کیش تخفیف ۲۴

اجاره آنلاین کادیلاک در کیش با تخفیف

%۳۵ تخفیف

550,000تومان
700,000

اجاره کامارو در کیش

%۳۵ تخفیف

550,000تومان
700,000

با خیال راحت از کیش تخفیف 24 خرید کنید :)

کیش تخفیف 24

سایت کیش تخفیف ۲۴ یک سامانه جامع تخفیف گروهی برای خرید خدمات شهری و تفریحات گردشگری آنلاین جزیره زیبای کیش است. تمام خدمات و تفریحات دریایی و غیر دریایی در این سایت عرضه می شوند. تخفیف های ارائه شده در سامانه جامع تخفیف گروهی فروش تفریحات کیش تخفیف ۲۴ ، همیشه و در تمام ایام سال حتی در ایام عید و تعطیل ارائه می شود. فرایند رزرو بلیط مرکز تفریحی آنی و پس از تکمیل فرم و پرداخت اینترنتی توسط خریدار است. پس از انجام رزرو، توضیحات لازم اعم از نشانی مرکز خدماتی، شماره تماس، ساعت مراجعه، ملزومات همراه و تمام نکات ضروری، بر روی فاکتور صادر شده در اختیار خریدار قرار می گیرد.