نهایی کردن خرید

ورود یا ثبت نام

لطفا موارد زیر را تکمیل کنید

ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید
  • ۰۷۶۴۴۴۶۶۰۶۰

  • ۰۹۱۲۱۰۴۱۳۳۷

دفتر پشتیبانی: کیش درب اصلی بازار مرجان شرکت گردشگری پروین پرواز

پدل بورد کیش پدل بورد کیش پدل بورد کیش

تفریحات دریایی کیش

پدل بورد کیش

  • 1578سفارش
  • رزرو کاملا آنلاین
  • گارانتی بازگشت وجه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیش تخفیف۲۴ با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مراکز گردشگری، همچنین کاهش میزان هزینه ها به دلیل عدم استفاده از روش های سنتی فروش و بازاریابی توانسته قیمت های منصفانه تری برای خدمات گردشگری کیش ارائه کند.
٪10
تخفیف

لیست آیتم ها:

  • خرید آنلاین و رزرو بلیط پدل بورد در کیش با تخفیف

  • 60,000
    55,000 تومان

توضیحات تکمیلی:

بازی کردن و انجام تفریحات در آب و دریا بسیار هیجان انگیز و لذت بخش می باشد. پدل بورد یکی از تفریحاتی است که با سوار شدن بر آن و پارو زدن در دریا احساس بسیار خوش آیندی به شما دست می دهد و خاطرات آن تا مدت ها برایتان باقی می ماند. اگر فکر می کنید که با سوار شدن بر این وسیله ممکن است در آب بیفتید و غرق شوید سخت در اشتباهید چون پدل یکی از راحت ترین تفریحات آبی در جزیره کیش می باشد که افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی و با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. پدل بورد در واقع تفریحی است مابین قایق سواری و موج سواری.

ویدئو ها

خدمات مشابه کیش تخفیف ۲۴

گشت دریایی کیش با قایق فرانسوی

%30 تخفیف

126,000تومان
150,000

بنانا در کیش

%30 تخفیف

35,000تومان
50,000

فلای بورد در جزیره کیش

%40 تخفیف

160,000تومان
200,000

شاتل سواری جزیره کیش

%20 تخفیف

40,000تومان
50,000

با خیال راحت از کیش تخفیف 24 خرید کنید :)

کیش تخفیف 24

سایت کیش تخفیف ۲۴ یک سامانه جامع تخفیف گروهی برای خرید خدمات شهری و تفریحات گردشگری آنلاین جزیره زیبای کیش است. تمام خدمات و تفریحات دریایی و غیر دریایی در این سایت عرضه می شوند. تخفیف های ارائه شده در سامانه جامع تخفیف گروهی فروش تفریحات کیش تخفیف ۲۴ ، همیشه و در تمام ایام سال حتی در ایام عید و تعطیل ارائه می شود. فرایند رزرو بلیط مرکز تفریحی آنی و پس از تکمیل فرم و پرداخت اینترنتی توسط خریدار است. پس از انجام رزرو، توضیحات لازم اعم از نشانی مرکز خدماتی، شماره تماس، ساعت مراجعه، ملزومات همراه و تمام نکات ضروری، بر روی فاکتور صادر شده در اختیار خریدار قرار می گیرد.