نهایی کردن خرید

ورود یا ثبت نام

لطفا موارد زیر را تکمیل کنید

ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید
  • ۰۷۶۴۴۴۶۶۰۶۰

  • ۰۹۱۲۱۰۴۱۳۳۷

دفتر پشتیبانی: کیش درب اصلی بازار مرجان شرکت گردشگری پروین پرواز

گشت دریایی کیش با قایق فرانسوی گشت دریایی کیش با قایق فرانسوی

تفریحات دریایی کیش

گشت دریایی کیش با قایق فرانسوی

  • 7664سفارش
  • رزرو کاملا آنلاین
  • گارانتی بازگشت وجه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیش تخفیف۲۴ با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مراکز گردشگری، همچنین کاهش میزان هزینه ها به دلیل عدم استفاده از روش های سنتی فروش و بازاریابی توانسته قیمت های منصفانه تری برای خدمات گردشگری کیش ارائه کند.
٪30
تخفیف

لیست آیتم ها:

  • خرید آنلاین و رزرو بلیط گشت دریایی کیش با قایق مدرن فرانسوی

  • 150,000
    126,000 تومان

توضیحات تکمیلی:

قایق های تفریحی و تندرویی در جزیره کیش وجود دارند که گردشگران را تا وسط دریا می برند تا تمام زیبایی ها و عظمت دریا را نظاره گر باشند. گشت دریایی کیش با قایق فرانسوی یکی از بهترین گزینه ها برای مشاهده عجایب دریاست. در این گشت ها شما سوار بر قایق هایی فرانسوی می شوید و به وسط دریا و دور جزیره می روید. قایق های فرانسوی با قایق های معمولی تفاوت دارند و از ایمنی بالایی برخوردارند. با استفاده از گشت دریایی با قایق فرانسوی می توانید از سایت لاک پشت ها دیدن کنید. در این سایت انواع متفاوت لاک پشت های نوک دار و لاک پشت های سبز را مشاهده کنید. در هنگام شب نیز می توان کندن حفره توسط لاک پشت ها و تخم گذاری آن ها و خارج شدن نوزادان آن ها را از تخم مشاهده کنید. همچنین در کناره های دریا و نزدیک به ساحل مشاهده لاک پشت های بسیار بزرگ و غول پیکر امکان پذیر می باشد.

ویدئو ها

خدمات مشابه کیش تخفیف ۲۴

پدل بورد کیش

%10 تخفیف

55,000تومان
60,000

بنانا در کیش

%30 تخفیف

35,000تومان
50,000

فلای بورد در جزیره کیش

%40 تخفیف

160,000تومان
200,000

شاتل سواری جزیره کیش

%20 تخفیف

40,000تومان
50,000

با خیال راحت از کیش تخفیف 24 خرید کنید :)

کیش تخفیف 24

سایت کیش تخفیف ۲۴ یک سامانه جامع تخفیف گروهی برای خرید خدمات شهری و تفریحات گردشگری آنلاین جزیره زیبای کیش است. تمام خدمات و تفریحات دریایی و غیر دریایی در این سایت عرضه می شوند. تخفیف های ارائه شده در سامانه جامع تخفیف گروهی فروش تفریحات کیش تخفیف ۲۴ ، همیشه و در تمام ایام سال حتی در ایام عید و تعطیل ارائه می شود. فرایند رزرو بلیط مرکز تفریحی آنی و پس از تکمیل فرم و پرداخت اینترنتی توسط خریدار است. پس از انجام رزرو، توضیحات لازم اعم از نشانی مرکز خدماتی، شماره تماس، ساعت مراجعه، ملزومات همراه و تمام نکات ضروری، بر روی فاکتور صادر شده در اختیار خریدار قرار می گیرد.